Vítejte na stránkách administrativního centra Krejcárek

Služby

Pronájem kanceláří
Kontakt
od 299,- Kč/m2

Pronájem reprezentativních kanceláří, které se nachází se v moderní sedmipodlažní budově na rozhraní městských částí Žižkov, Vysočany a Karlín s nádherným výhledem na Prahu.

Mezi standardní vybavení patří klimatizace – vytápění i chlazení ve volitelných režimech, otevíratelná okna, koberce, v každé sekci jsou pánské a dámské toalety, kuchyňka, úklidová místnost, datové rozvody, vstupy na čipové karty, samozřejmostí je 24 hodinová ostraha objektu a kamerový systém. Nabízíme možnost fit-outu na základě individuálních přání každého klienta.

Sídlo společnosti
Kontakt
od 550,- Kč/měsíc

Administrativní centrum Krejcárek nabízí možnost poskytnutí sídla společnosti na prestižní pražské adrese.

Mezi standartní služby patří označení sídla společnosti názvem a identifikačním číslem, zřízení poštovní schránky, příjem a úschova pošty a informování o doručené poště e-mailem.

Parkovací stání
Kontakt
2.500,- Kč/měsíc

Pro naše klienty nabízíme možnost pronájmu parkovacích stání v garážích administrativního centra, případně v jeho blízkém okolí. Garáže i venkovní stání je chráněno kamerovým systémem, který spravuje 24 hodinová ostraha objektu.

K.REK a.s.

AC Krejcárek
vchod C, D – 2. patro

Emailkrejcarek@krek.czTelefon-Mobil+420 602 600 003AdresaPod Krejcárkem 975/2
130 00 Praha 3
Napište nám

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat. Zeptejte se na detailní informace nebo si sjednejte prohlídku.

Pole označená hvězdičkou jsou vyžadována.

Jak se k nám dostanete?

NAPLÁNOVAT TRASU

Autem: ulice Novovysočanská / Pod Krejcárkem – dále dle navigačního systémuParkování: 15 minut zdarma,
(každá další hodina 40,- Kč/hod)

Krejcárek tramvaje 1,  10,  16  /  BUS 136Palmovka metro B + 1 zastávka tramvajíŽelivského metro A + 4 zastávky tramvají

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.