Vítejte na stránkách administrativního centra Krejcárek
Kancelářské a obchodní prostory

Krejcárek je moderní administrativní budova s vynikající dopravní dostupností, jak do centra Prahy, tak na všechny hlavní dopravní tepny – Jižní spojku nebo tunel Blanka pro automobily, či metro Palmovka pro pěší.

KontaktVíce informací

Proč si pronajmout kanceláře na Krejcárku?

Nová moderní kancelářská budova

Krejcárek je moderní budova s veškerým s tím spojeným komfortem. Koncepce budovy umožňuje variabilní uspořádání prostor a Krejcárek tak může připravit kancelář přesně vaší firmě na míru – ať už jste malý start-up nebo velká zavedená firma. A navíc ten výhled: budova je uprostřed svahu mezi Palmovkou a Ohradou a nabízí nádherný výhled na panorama Prahy s Pražským hradem.

Vynikající dopravní dostupnost

Krejcárek shlíží na město z kopce nad Palmovkou, na kterou je to jedna stanice tramvají. Druhým směrem je jedna stanice tramvají na Ohradu. Vozem dojedete po 5ti minutách po Rohanském nábřeží na Náměstí republiky, je zde snadné napojení na tunel Blanka (a tedy letiště) či na jižní spojku.

Vše co potřebujete na jednom místě

Doslova. Kromě moderních kanceláří na Krejcárku naleznete dvě restaurace, moderní fitcentrum (i s trenéry), zubního lékaře a další zdravotní služby, myčku a servis aut, manikúru, masáže, možnost ubytování, parkování pro vás i vaše návštěvy a 24/7 vrátnici.

Snadný kontakt s majiteli budovy

Krejcárek není další z mnoha kancelářských budov, kterou spravuje najatý management a pro majitele je to jen jedna řádka v excelové tabulce. Majoritním majitelem Krejcárku je společnost Progress Medical, a.s., která v budově též sídlí a rozvíjí ji. To dává projektu punc „rodinné firmy“, která nájemcům naslouchá a může okamžitě reagovat na jejich potřeby.

K.REK a.s.

AC Krejcárek
vchod C, D – 2. patro

Emailsprava@krek.czTelefon-MobilAdresaPod Krejcárkem 975/2
130 00 Praha 3
Napište nám

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat. Zeptejte se na detailní informace nebo si sjednejte prohlídku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.
Pole označená hvězdičkou jsou vyžadována.

Jak se k nám dostanete?

NAPLÁNOVAT TRASU

Autem: ulice Novovysočanská / Pod Krejcárkem – dále dle navigačního systémuParkování: 15 minut zdarma,
(každá další hodina 40,- Kč/hod)

Krejcárek tramvaje 1,  10,  16  /  BUS 136Palmovka metro B + 1 zastávka tramvajíŽelivského metro A + 4 zastávky tramvají